+380 (97) 56... показати
Про нас

Про нас

Для дотримання високих стандартів продукції в харчовій промисловості велика увага приділяється забезпеченню належного санітарно-гігієнічного стану на підприємствах. Дезінфекція виробничого середовища і професійна хімія для прибирання повинні бути екологічними та безпечними, як для працюючого персоналу, так і для сировини і готових продуктів харчування. Саме з ціллю популяризації цієї ідеї у 1998 році було створено польську компанію Higienix.

Протягом кількох років її фахівці проводили навчання, семінари, конференції, обмінювались досвідом та знайомили представників цукрових заводів з сучасними розробками. В 2002 році фірма налагоджує власний випуск дезінфекційних і миючих засобів, призначених для харчової та переробної галузі.

Професійна хімія для прибирання готелів, ресторанів, кафе в Україні

У 2008 році для дистрибуції продукції Higienix в Україні створюється підприємство «Гігієнікс». Спочатку основними її споживачами стають потужні цукрові заводи, а з 2015 року компанія почала реалізувати мийні і дезінфікуючі засоби для готельного бізнесу, а також засоби компанії вже використовуються на інших харчових виробництвах України. Завдяки демократичним цінам, ефективності, безпечності та якості зростає інтерес до професійної хімії Higienix і в побуті.

мийні засоби для харчового підприємства

Окрім виробництва, підприємство:

  • надає фахову технічну й технологічну допомогу в питаннях гігієни та дезінфекції на виробництвах, в закладах громадського харчування, торгівлі, переробки і зберігання продуктів, в готелях та домашніх господарствах;
  • допомагає впроваджувати систему якості HACCP;
  • співпрацює з Інститутом біотехнології харчової промисловості та сільського господарства Польщі (IBPRS, м. Варшава) та організовує проведення мікробіологічних аналізів та мазків з поверхонь машин і обладнання, мікробіологічного дослідження повітря у виробничих та складських приміщеннях, різноманітних фізико-хімічних досліджень щодо якості та безпечності харчових продуктів в акредитованих лабораторіях Польщі;
  • постійно проводить зустрічі спеціалістів, на яких обговорюються пропозиції з вдосконалення якості засобів і процедур миття і дезінфекції;
  • запрошує представників харчової галузі України на подібні підприємства в Польщі для обміну досвідом і знаннями.

Higienix – безпечні дезинфікуючі та миючі засоби для ресторанів та кафе

В 2010 році компанія отримала Сертифікати системи управління якістю згідно з нормами ISO 22000 та ISO 9001 у сфері «Розробка та виробництво засобів миття та дезінфекції для харчової промисловості та домашніх господарств» і з того часу постійно проходить повторну сертифікацію.

дезінфекційні засоби для харчової промисловості миючі засоби для харчової промисловості

Засоби, виготовлені Higienix, відповідають вимогам HACCP, європейським екологічним стандартам, дозволені для використання на харчових підприємствах ЄС, пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу в Україні та визнані придатними для використання в харчовій промисловості та в побуті.

Дезінфекційні засоби зареєстровані Міністерством охорони здоров’я і входять до Державного реєстру дезінфекційних засобів. Мийні засоби відповідність вимогам нормативних документів виробника та нормативних документів України. Способи дезінфекцій з використанням дезінфекційних засобів “Біостерид міцний”, “Біопомс” та “Гігієнізер” запатентовані в Україні.

Нагороди виробника професійних миючих засобів для Horeka — ПП «Гігієнікс» 

промислова хімія для харчових виробництвВ 2016-му Higienix отримує першу відзнаку – «Золотий символ якості національних товарів та послуг України». Президія Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття» нагороджує директора компанії Анджея Баригу орденом «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» і Почесним званням «Лицар Вітчизни». В цьому ж році Президія Асамблеї ділових кіл нагородила директорів Higienix та ПП «Гігієнікс» почесними грамотами і званнями «Кращий керівник року».

Науково-експертна Рада Програми «Лідери XXI століття» відзначила високий професіоналізм, національну гідність і сумлінне служіння Україні директора підприємства «Гігієнікс» Чаповську Р.Б. і удостоїла її однієї з найвищих суспільних нагород нашої держави – «Ордена Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній (в 2016 р.),  золотій (в 2017 р.) та діамантовій (в 2018 р.) зірці.

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
ПП Гігієнікс
Телефони
+380 (97) 56... показати
Показати всю інформацію про компанію