+380 (97) 56... показати
Часті питання

Часті питання

Де замовити професійну хімію для прибирання готелю?

Професійна хімія для прибирання готелівЯкщо Ви шукаєте якісну професійну хімію для прибирання готелю (ХоРеКа), компанія "Гігієнікс" має що запропонувати! У нашому асортименті представлений велий вибір професійної хімії для чистки та дезенфекції поверхонь, труб, ванн, туалетів і т.д.

Компанія реалізує безпечну побутову хімію, яка володіє антибактеріальними, бактероцидними та дезінфікуючими властивостями. Продукція є безпеченою та має сертифікати якості. Миючі засоби відповідають вимогам HACCP (ХАССП).

Миючі засоби з дезинфікуючим ефектом для готельно-ресторанного бізнесу можна замовити на нашому сайті або звернувшись за контактними номерами телефонів. Приймаємо оптові та роздрібні замовлення по всій Україні.

Яка ціна на миючі засоби для ресторанів?

Миючий засіб для ресторану купити

Якщо Ви шукаєте якісні миючі та дезенфікуючі засоби для готельно-ресторанного бізнесу, компанія «Гігієнікс» пропонує широкий асортимент:

  • універсальні препарати з бактероцидними властивостями;
  • лужні пінні засоби для кухонь;
  • кислотні мийні засоби швидко усувають водяний осад та камінь;
  • професійні миючі та дезінфекційні засоби для прибирання.

Ціна на миючі засоби для ресторанів залежить від багатьох факторів, зокрема від дії засобу — миючий/чистясий/дезенфіфкуючий чи універсальний, а також на ціну впливає об'єм/літраж/маса та форма випуску препарату.

Ми реалізуємо професійні миючі засоби для ресторанів, кафе, їдалень польського виробництва Higienix. Продукція безпечна та має сертифікати HACCP, відповідає екологічним стандартам ЄС та України.

Який обрати миючий засіб з антибактеріальним ефектом?

Миючі засоби з антибактеріапльним ефектомКомпанія «Гігієнікс» пропонує ефективну професійну хімію для промислових підприємст та побутового призначення. В наявності антибактеріальні миючі засоби для прибирання

Ми здійснюємо прямі поставки мийно-дезінфекційних засобів з Польщі. Польське підприємство Higienix реалізує якісні та сертифіковані препарати для очищення різних поверхонь, обладнання, посуду тощо. Засоби не лише ефективно очищають від бруду, але й володіють протимікробними та противірусними властивостями, відмінно дезинфікують.

Засоби сертифіковано в Європі для харчової промисловості, тому їх можна використовувати в побуті та готельно-ресторанному бізнесі. 

Детальніше ознайомитися з продукцією Ви можете у нашому каталозі.

Мийні засоби для харчового підприємства, яка ціна?

промислові мийні засоби для харчових підприємствКомпанія «Гігієнікс» поставляє в Україну професійні мийні засоби для харчової промисловості, виготовлені на польському підприємстві Higienix. В асортименті фірми представлено:

  • універсальні препарати, які мають виражені бактерицидні властивості та ефективно борються з грибками;
  • лужні пінні мийні засоби для очищенні форм та обладнання від пригорілого жиру і решток продуктів;
  • кислотні мийні засоби швидко усувають водяний осад та камінь;
  • професійні мийні засоби для посуду і кухонних поверхонь;
  • засоби для професійного прибирання.

Уся продукція безпечна і якісна, має сертифікати HACCP, відповідає екологічним стандартам ЄС та України.

Перевагою товарів Higienix є їх доступна ціна, тому перевірити ефективність засобів можна не лише на виробництві, але й вдома, на власній кухні. Окрім того, ми здійснюємо прямі поставки мийних і дезінфікуючих засобів від виробника, тому в нашому магазині їх вартість – найнижча в Україні!

Де купити мийні засоби, що відповідають вимогам ХАССП?

професійні мийні засоби для харчової промисловостіЗасоби для професійного прибирання, які відповідають вимогам ХАССП, – важлива умова забезпечення якості продуктів харчування як при їх виробництві, так і в магазинах, складських приміщеннях, ресторанах, кафе тощо. Також велика увага приділяється умовам зберігання сировини в зернових і овочевих сховищах, готової продукції на складах та під час транспортування.

Ми пропонуємо високоефективні мийні засоби для харчової промисловості Higienix, які виготовляються з дотриманням високих стандартів якості та безпечності для будь-яких харчових продуктів.

В нашому магазині ви знайдете лужні та кислотні мийні засоби, засоби для HoReCa, підприємств громадського харчування, професійну хімію для клінінгу. Завдяки доступним цінам ці препарати стануть чудовою альтернативою і на домашній кухні.

Купити товари Higienix можна через форму онлайн-магазину або по телефонам, вказаним на сайті.

Де купити дезінфікуючі засоби для харчової промисловості?

дезінфекційні засоби для харчових виробництвНаш магазин пропонує дезінфекційні засоби для харчових виробництв від польської компанії Higienix.

Це професійні дезінфекційні засоби, які виготовлені у відповідності зі стандартами системи якості НАССР. Вони абсолютно безпечні для продуктів харчування і можуть застосовуватись на підприємствах молочної, кондитерської, рибної, м’ясної, пивоварної та інших галузях харчової промисловості.

Приватне підприємство «Гігієнікс» реалізує препарати для дезінфекції виробничих площ, робочих поверхонь, машин, устаткування, повітря за цінами виробника. Ми гарантуємо високу якість і ефективність продукції при будь-яких ступенях забруднення приміщень.