+380 (97) 56... показати
Проведення дезінфекції виробничих приміщень
Проведення дезінфекції виробничих приміщень ##от компании## ПП Гігієнікс - ##фото## 1
HACCP

Проведення дезінфекції виробничих приміщень

У вибране
Замовити дзвінок
Ціну уточнюйте

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Львів
Оплата під час самовивезення по м. Львів
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 56... показати
Показати всі контакти

Опис

аерозольна дезінфекція виробничих приміщеньПриватне підприємство «Гігієнікс» надає послуги з проведення дезінфекції виробничих приміщень на цукрових заводах перед початком сезону переробки цукрових буряків.

Процедура передбачає обробку продуктового, сушильного, сокоочисного та інших цехів за допомогою генератора холодного туману з використанням дезінфекційного засобу «Гігієнізер».

Генератор забезпечує розпилення препарату, який після контакту з повітряним потоком, виробленим компресором, перетворюється на аерозольну суспензію, що нагадує туман.

На відміну від «гарячого» способу, холодний туман можна застосовувати на територіях, де знаходяться тварини і рослини, оскільки він більш безпечний при достатньо високій ефективності обробки.

Не менше значення для безпеки має і склад дезінфікуючого засобу. Ми використовуємо професійні дезінфекційні засоби для харчової промисловості. «Гігієнізер» ідеально підходить для обробки поверхонь, що контактують з готовими харчовими продуктами, обладнання, транспортерів, резервуарів, виробничих, холодильних та складських площ.

Характеристики

Вид послуги
дезінфекція
Способи оплати
на договірній основі