+380 (97) 56... показати
Засіб для дезінфекції цукрових сіропів «Біопомс»
Засіб для дезінфекції цукрових сіропів «Біопомс» ##от компании## ПП Гігієнікс - ##фото## 1
ХАССП

Засіб для дезінфекції цукрових сіропів «Біопомс»

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
277 ₴/кг
від 60 кг 252 ₴/кг
від 1 000 кг 223,20 ₴/кг
Під замовлення, 14 днів

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Львів
Оплата під час самовивезення по м. Львів
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 56... показати
Показати всі контакти

Опис

Дезінфекційний засіб «Біопомс» широко застосовується в цукровому виробництві, в тому числі для дезінфекції цукрових сиропів. Завдяки препарату вдається зменшити лужність дифузійного і циркуляційного соків, втрати цукру, покращити фільтраційні характеристики сиропу і знизити його в’язкість, що підвищує безпеку й ефективність виробництва цукру.

Характеристики препарату «Біопомс»

  • кислотний непінний закислюючо-дезінфекційний препарат
  • діюча речовина: кислота Каро (надсірчана кислота)
  • допоміжні речовини: перекис водню
  • pH 1
  • густина » 1,15 г/см3

Способи використання дезінфекційного засобу «Біопомс»

Препарат «Біопомс» застосовують у вигляді 0,05-2% розчину замочуванням, зануренням, зрошенням, розбризкуванням, протиранням поверхонь.

Експозиція становить 15-30 хвилин при температурі 10-60 °C.

Приготування робочих розчинів засобу виконують безпосередньо перед використанням, шляхом додаванням відповідної кількості засобу до чистої (з точки зору мікробіології) води в поліпропіленовому або скляному посуді за кімнатної температури з подальшим перемішуванням розчину.

Для більш дієвого ефекту поверхні рекомендується попередньо очистити, використовуючи мийні засоби для харчового підприємства.

Дезінфекція води

Для знезараження води та інших рідких середовищ в трубопроводах робочий розчин «Біопомс» готують без участі персоналу шляхом вприскування відповідної кількості концентрату до трубопроводу або екстрактора за допомогою кислотостійкої помпи.

Дезінфекція буряків

Поверхневу дезінфекцію буряків після миття можна здійснювати методом обприскування в декількох місцях, залежно від технологічної схеми:

  • безпосередньо над черв’ячним транспортером після полоскання;
  • над сушкою або по ходу сушки;
  • над транспортером;
  • над місцем, де буряки попадають в бункер над різаком;
  • над ковшовим транспортером, в напрямку руху транспортера.

Для поверхневої дезінфекції допомогою зрошувальних систем концентрат за допомогою кислотостійкої помпи подають у водовід безпосередньо перед форсунками. В середньому для обробки буряків та стружки витрачають 3–7 г концентрату на 1 т буряків, що переробляється. У випадку неякісного миття буряків середня доза зростає до 10 г/т.

Дезінфекція фільтратів

Здійснюється шляхом безперервного подання засобу у відповідне середовище за допомогою кислотостійкої дозуючої помпи. Такий спосіб дозволить уникнути піків зараження, мінімізувати втрати цукру в процесі дифузії. Дозування препарату можна проводити залежно від специфіки технологічного процесу безпосередньо за фільтрпресами, до трубопроводу фільтратів, до колектора біля відтоків та ін. Витрати засобу становить 5-7 г/т буряків (у випадку підкислення води до дифузії за допомогою H2SO4); і 10-15 г/т буряків (у випадку підкислення води до дифузії SO2).

Дезінфекція дифузора

Дезінфекція дифузора (3-10 г/т буряка) здійснюється подачею концентрату у третє відділення дифузора неперервно за допомогою помпи.

Дезінфекція центрифуг

При потребі може проводитись ударними дозами. Стандартна середня доза становить 1,5 кг концентрату препарату для цукрових заводів, які переробляють до 3,5 тис. тонн буряків на добу.

Дезінфікуючий засіб «Біопомс» зареєстрований в Україні, пройшов сертифікацію у Системі УкрСЕПРО на відповідність вимогам нормативних документів виробника та нормативних документів України.

Характеристики

Производитель
Собственное производство
Країна виробництва
Польща
Назначение
для кондиционеров / климатических систем, для кухни, для морозильных камер, для полов и поверхностей
Действие
дезинфицирующее
Тип
неорганическое, экологически чистое
Объём
10000 мл

Супутні товари