+380 (97) 56... показати
Дезінфекційний засіб Біопомс для закислення жомопресової води
Дезінфекційний засіб Біопомс для закислення жомопресової води ##от компании## ПП Гігієнікс - ##фото## 1
ХАССП

Дезінфекційний засіб Біопомс для закислення жомопресової води

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
277 ₴/кг
від 1 000 кг 252 ₴/кг
Під замовлення, 14 днів
Код: Біопомс

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Львів
Оплата під час самовивезення по м. Львів
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 56... показати
Показати всі контакти

Опис

Щоб забезпечити необхідний санітарний стан в складських приміщеннях, як правило, застосовуються дезінфікуючі засоби. Одним з найбільш ефективних, безпечних і доступних за ціною є препарат «Біопомс» від польського виробника Higienix.

Розбризкування робочого розчину на території складу дозволяє нормалізувати чистоту повітря і поверхонь, знищити або запобігти появі плісняви, шкідливих мікроорганізмів. Засіб «Біопомс» може стати найкращою альтернативою формаліну та іншим екологічно небезпечним дезінфектантам.

Характеристики препарату «Біопомс»

  • кислотний непінний закислюючо-дезінфекційний препарат
  • діюча речовина: кислота Каро (надсірчана кислота)
  • допоміжні речовини: перекис водню
  • pH 1
  • густина » 1,15 г/см3

Способи використання дезінфекційного засобу «Біопомс»

Препарат «Біопомс» застосовують у вигляді 0,05-2% розчину замочуванням, зануренням, зрошенням, розбризкуванням, протиранням поверхонь.

Експозиція становить 15-30 хвилин при температурі 10-60 °C.

Приготування робочих розчинів засобу виконують безпосередньо перед використанням, шляхом додаванням відповідної кількості засобу до чистої (з точки зору мікробіології) води в поліпропіленовому або скляному посуді за кімнатної температури з подальшим перемішуванням розчину.

Для більш дієвого ефекту поверхні рекомендується попередньо очистити, використовуючи мийні засоби для харчового підприємства.

Дезінфекція води

Для знезараження води та інших рідких середовищ в трубопроводах робочий розчин «Біопомс» готують без участі персоналу шляхом вприскування відповідної кількості концентрату до трубопроводу або екстрактора за допомогою кислотостійкої помпи.

Дезінфекція буряків

Поверхневу дезінфекцію буряків після миття можна здійснювати методом обприскування в декількох місцях, залежно від технологічної схеми:

  • безпосередньо над черв’ячним транспортером після полоскання;
  • над сушкою або по ходу сушки;
  • над транспортером;
  • над місцем, де буряки попадають в бункер над різаком;
  • над ковшовим транспортером, в напрямку руху транспортера.

Для поверхневої дезінфекції допомогою зрошувальних систем концентрат за допомогою кислотостійкої помпи подають у водовід безпосередньо перед форсунками. В середньому для обробки буряків та стружки витрачають 3–7 г концентрату на 1 т буряків, що переробляється. У випадку неякісного миття буряків середня доза зростає до 10 г/т.

Дезінфекція фільтратів

Здійснюється шляхом безперервного подання засобу у відповідне середовище за допомогою кислотостійкої дозуючої помпи. Такий спосіб дозволить уникнути піків зараження, мінімізувати втрати цукру в процесі дифузії. Дозування препарату можна проводити залежно від специфіки технологічного процесу безпосередньо за фільтрпресами, до трубопроводу фільтратів, до колектора біля відтоків та ін. Витрати засобу становить 5-7 г/т буряків (у випадку підкислення води до дифузії за допомогою H2SO4); і 10-15 г/т буряків (у випадку підкислення води до дифузії SO2).

Дезінфекція дифузора

Дезінфекція дифузора (3-10 г/т буряка) здійснюється подачею концентрату у третє відділення дифузора неперервно за допомогою помпи.

Дезінфекція центрифуг

При потребі може проводитись ударними дозами. Стандартна середня доза становить 1,5 кг концентрату препарату для цукрових заводів, які переробляють до 3,5 тис. тонн буряків на добу.

Дезінфікуючий засіб «Біопомс» зареєстрований в Україні, пройшов сертифікацію у Системі УкрСЕПРО на відповідність вимогам нормативних документів виробника та нормативних документів України.

Характеристики

Код товару
Біопомс
Производитель
Higienix
Країна виробництва
Польща
Застосування
харчова промисловість
Призначення
дезінфекція
Состояние
новый
Вид
другое

Супутні товари