+380 (97) 56... показати
Промислова хімія для харчових виробництв
Промислова хімія для харчових виробництв ##от компании## ПП Гігієнікс - ##фото## 1
HACCP

Промислова хімія для харчових виробництв

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
243 ₴/кг
від 1 000 кг 220 ₴/кг
Під замовлення, 14 днів
Код: Біостерид

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Львів
Оплата під час самовивезення по м. Львів
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 56... показати
Показати всі контакти

Опис

В харчовій та переробній промисловості велика увага приділяється якості та безпеці готових продуктів. Щоб досягти необхідного результату надзвичайно важливе дотримання належного санітарно-гігієнічного стану на виробництві, а також на лініях розливу, пакування і при зберіганні готових виробів. Для цієї мети застосовується промислова хімія, призначена для харчових виробництв.

Ми пропонуємо дезінфікуючий засіб «Біостерид міцний» - екологічно чистий, безпечний і ефективний концентрат.

Характеристики препарату «Біостерид міцний»

  • кислотний непінний дезінфекційний засіб
  • діюча речовина: надоцтова кислота 12-16%
  • допоміжні речовини: перекис водню 20-25%, оцтова кислота 25-30%, інгібітор корозії
  • pH 1
  • густина » 1,15 г/см3

Способи використання дезінфекційного засобу «Біостерид міцний»

Дезінфектант використовується у вигляді 0,05-2% розчину шляхом зрошування, розбризкування та занурення.

Експозиція становить 15-30 хвилин при температурі 10-80 °С.

Усі робочі розчини прозорі і мають виражений запах оцту. Їх слід готувати в скляній або поліпропіленовій тарі, додаючи потрібну кількість концентрату до води з подальшим перемішуванням. Приготування розчину здійснюють при кімнатній температурі безпосередньо перед його використанням. Термін придатності такої рідини – не більше 3 діб, строки придатності концентрату – 2 роки.

При обробці приміщень і обладнання поверхні слід попередньо очистити, використовуючи для цього мийні засоби для професійного прибирання.

Дезінфекція води

Для знезараження води й інших рідин у трубопроводах концентрат у необхідній кількості вливають в трубопровід чи екстрактор з допомогою стійкої до кислоти помпи.

Дезінфекція виробничого середовища

Для дезінфекції виробничих і складських приміщень підприємств харчової і переробної промисловості використовується метод зрошення поверхонь розпилювачем 0,05-1,5% розчином «Біостерид міцний». Норма розходу складає 1 л / 20 м2 площі. Таким чином можна обробляти стіни, стелю, підлогу, зовнішні та внутрішні поверхні устаткування і машин.

Дезінфекція на цукровому виробництві

Поверхневу дезінфекцію буряків після миття та бурякової стружки можна здійснювати методом обприскування коренеплодів робочим розчином в декількох місцях, залежно від технологічної схеми: безпосередньо над черв’ячним транспортером після полоскання; над сушкою або по ходу сушки; над транспортером; над місцем, де буряки попадають в бункер над різаком; над ковшовим транспортером, в напрямку руху транспортера.

Приготування робочого розчину  відбувається без участі персоналу шляхом вприскування відповідної кількості концентрату до трубопроводу з чистою (з точки зору мікробіології) водою, температура якої не вище 30ºС, за допомогою кислотостійкої помпи. Рекомендована доза: 7–15 г/т буряків, залежно від якості та чистоти буряків.

Дезінфекція фільтратів здійснюється методом неперервної подачі концентрату засобу за допомогою дозуючої кислотостійкої помпи залежно від специфіки технологічного процесу в декількох місцях: безпосередньо за фільтрпресами; до трубопроводу фільтратів; до колектора біля відтоків.

Дезінфекція дифузору здійснюється шляхом неперервної подачі концентрату дезінфекційного засобу в третє відділення дифузора.

Для дезінфекції дифузійного соку після дифузії рекомендована середня доза становить 1,5 г /т буряків у випадку короткого технологічного процесу дифузійного соку без проміжного резервуару, стандартна середня доза становить 3–4 г/т перероблювальних буряків у випадку довгого технологічного процесу з проміжного резервуаром.

Дезінфекцію центрифуг та іншого обладнання рекомендується проводити ударними дозами. Стандартна середня доза становить 7–15 г концентрату на тону буряків.

Дезінфікуючий засіб «Біостерид міцний» зареєстрований в Україні, пройшов сертифікацію у Системі УкрСЕПРО на відповідність вимогам нормативних документів виробника та нормативних документів України.

Характеристики

Код товару
Біостерид
Производитель
Собственное производство
Країна виробництва
Польща
Застосування
харчова промисловість
Призначення
дезінфекція, обробка деталей і поверхонь, очистка

Супутні товари