+380 (97) 56... показати
Дезінфекціний засіб для пивоварної промисловості
Дезінфекціний засіб для пивоварної промисловості ##от компании## ПП Гігієнікс - ##фото## 1
ХАССП

Дезінфекціний засіб для пивоварної промисловості

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
243 ₴/кг
від 1 000 кг 220,80 ₴/кг
Під замовлення, 14 днів
Код: Біостерид

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Львів
Оплата під час самовивезення по м. Львів
Контактна інформація
Телефони
+380 (97) 56... показати
Показати всі контакти

Опис

Дезінфекційний препарат «Біостерид міцний» використовується для знезараження тари на лініях розливу пива та інших напоїв, технічної води, виробничих і складських приміщень, усього обладнання, що задіяне в технологічному процесі.

Знезараження запобігає появі та розповсюдженню мікроорганізмів, що впливають на якість пива, псують сировину і можуть спричинити небезпеку отруєнь готовим продуктом.

Характеристики препарату «Біостерид міцний»

  • кислотний непінний дезінфекційний засіб
  • діюча речовина: надоцтова кислота 12-16%
  • допоміжні речовини: перекис водню 20-25%, оцтова кислота 25-30%, інгібітор корозії
  • pH 1
  • густина » 1,15 г/см3

Способи використання дезінфекційного засобу «Біостерид міцний»

Дезінфектант використовується у вигляді 0,05-2% розчину шляхом зрошування, розбризкування та занурення.

Експозиція становить 15-30 хвилин при температурі 10-80 °С.

Усі робочі розчини прозорі і мають виражений запах оцту. Їх слід готувати в скляній або поліпропіленовій тарі, додаючи потрібну кількість концентрату до води з подальшим перемішуванням. Приготування розчину здійснюють при кімнатній температурі безпосередньо перед його використанням. Термін придатності такої рідини – не більше 3 діб, строки придатності концентрату – 2 роки.

При обробці приміщень і обладнання поверхні слід попередньо очистити, використовуючи для цього мийні засоби для професійного прибирання.

Дезінфекція води

Для знезараження води й інших рідин у трубопроводах концентрат у необхідній кількості вливають в трубопровід чи екстрактор з допомогою стійкої до кислоти помпи.

Дезінфекція виробничого середовища

Для дезінфекції виробничих і складських приміщень підприємств харчової і переробної промисловості використовується метод зрошення поверхонь розпилювачем 0,05-1,5% розчином «Біостерид міцний». Норма розходу складає 1 л / 20 м2 площі. Таким чином можна обробляти стіни, стелю, підлогу, зовнішні та внутрішні поверхні устаткування і машин.

Дезінфекція на цукровому виробництві

Поверхневу дезінфекцію буряків після миття та бурякової стружки можна здійснювати методом обприскування коренеплодів робочим розчином в декількох місцях, залежно від технологічної схеми: безпосередньо над черв’ячним транспортером після полоскання; над сушкою або по ходу сушки; над транспортером; над місцем, де буряки попадають в бункер над різаком; над ковшовим транспортером, в напрямку руху транспортера.

Приготування робочого розчину  відбувається без участі персоналу шляхом вприскування відповідної кількості концентрату до трубопроводу з чистою (з точки зору мікробіології) водою, температура якої не вище 30ºС, за допомогою кислотостійкої помпи. Рекомендована доза: 7–15 г/т буряків, залежно від якості та чистоти буряків.

Дезінфекція фільтратів здійснюється методом неперервної подачі концентрату засобу за допомогою дозуючої кислотостійкої помпи залежно від специфіки технологічного процесу в декількох місцях: безпосередньо за фільтрпресами; до трубопроводу фільтратів; до колектора біля відтоків.

Дезінфекція дифузору здійснюється шляхом неперервної подачі концентрату дезінфекційного засобу в третє відділення дифузора.

Для дезінфекції дифузійного соку після дифузії рекомендована середня доза становить 1,5 г /т буряків у випадку короткого технологічного процесу дифузійного соку без проміжного резервуару, стандартна середня доза становить 3–4 г/т перероблювальних буряків у випадку довгого технологічного процесу з проміжного резервуаром.

Дезінфекцію центрифуг та іншого обладнання рекомендується проводити ударними дозами. Стандартна середня доза становить 7–15 г концентрату на тону буряків.

Дезінфікуючий засіб «Біостерид міцний» зареєстрований в Україні, пройшов сертифікацію у Системі УкрСЕПРО на відповідність вимогам нормативних документів виробника та нормативних документів України.

Характеристики

Код товару
Біостерид
Производитель
Собственное производство
Країна виробництва
Польща
Назначение
универсальное
Действие
дезинфицирующее
Тип
неорганическое, экологически чистое
Объём
10000 мл

Супутні товари